x

О нас

Страница в разработке

Расположение наших магазинов

Здесь вы можете найти контактные данные наших магазинов.

Магазин Peterburi tee 34
Tallinn

Peterburi tee 34, 11415 Tallinn
E-post: tallinn@lukupood.ee (üldinfo)
(palume sellele emailile reklaamkirju mitte saata)

E-post: tellimus@lukupood.ee
(ainult kauba tellimused)

Telefon: (+372) 641 4114
Mobiil: (+372) 5858 2240
Lukuabi: (+372) 5858 2244

Oleme avatud: E-R 9-18

Магазин Narva mnt 27b
Tartu

Narva mnt 27b, 51009 Tartu
E-post: tartu@lukupood.ee (üldinfo)
(palume sellele emailile reklaamkirju mitte saata)

E-post: tellimus@lukupood.ee
(ainult kauba tellimused)

Telefon: (+372) 740 2012
Mobiil: (+372) 5858 7663
24/7 lukuabi Tartus ja Lõuna-Eestis 1
(+372) 5858 2241

Oleme avatud: E-R 9-18, L 11-15

Магазин Riia 142
Tartu

Riia 142, 50411 Tartu
E-post: riia142@lukupood.ee (üldinfo)
(palume sellele emailile reklaamkirju mitte saata)

E-post: tellimus@lukupood.ee
(ainult kauba tellimused)

Telefon: (+372) 5858 5632
24/7 lukuabi Tartus ja Lõuna-Eestis 1
(+372) 5858 2241

Oleme avatud: E-R 9-18

Контакты

Raul Oja

Руководитель проектов

(+372) 5666 9639

raul.oja@lukupood.ee

Lauri Palumägi

Мастер-техник

(+372) 5858 2241

lauri.palumagi@lukupood.ee

Kaspar Sulp

Мастер-техник

(+372) 5858 2243

kaspar.sulp@lukupood.ee

Kalev Oja

Член правления

(+372) 5646 5830

kalev.oja@lukupood.ee

Реквизиты для предоплаты услуги::

Получатель: Lukupood OÜ

EE212200001120115269

Пояснение: Служба помощи и адрес

Получатель: Lukupood OÜ

EE651010220032188016

Пояснение: Служба помощи и адрес

Получатель: Lukupood OÜ

EE667700771000802621

Пояснение: Служба помощи и адрес

KÜLASTA MEIE E-POODI JA VALI ENDALE SOBIV RATTALUKK

VAATA KÕIKI TOOTEID