x

SEATYLOCK Foldylock Compact

Viimati muudetud: 15.06.2022 / 28.05.2024

Liigendlukk Foldylock Compact (85 cm, must, kolme võtmega)

Tootjakood: FCBK

Saadavus: laos

102.00 € 86.70 €

Osta

Liigendlukk Foldylock Compact (85 cm, sinine, kolme võtmega)

Tootjakood: FCBU

Saadavus: laos

102.00 € 86.70 €

Osta

Liigendlukk Foldylock Compact (85 cm, oranž, kolme võtmega)

Tootjakood: FCOR

Saadavus: laos

102.00 € 86.70 €

Osta

Liigendlukk Foldylock Compact (85 cm, hall, kolme võtmega)

Tootjakood: FCGY

Saadavus: laos

102.00 € 86.70 €

Osta

Tootekirjeldus

  • Oma turvataseme kohta väga kerge–Foldylock Compactil on oma kategoorias suurepärane kaalu ja turvalisuse suhe. See kerge, hõlpsasti kaasaskantav lukk kaalub vaid 1 kg ning pakub samaaegselt maksimaalset turvalisust. 

  • Patenteeritud ülikaitstud needid– Patenteeritud tehnoloogia meie tugevates neetides muudab selle rattaluku uskumatult vastupidavaks. Karastatud, ilmastikukindel, tugev ning vastupidav mitmesugustele rünnakutele – isegi otse neetidesse. See ainulaadne funktsioon teeb Foldylock Compactist tõeliselt turvalise kokkuklapitava luku.

  • Vaikus sõites!–Tihtipeale tekitavad rattalukud sõidu ajal kolinat rattaraamiga kokkupuutel. Foldylock Compact on aga spetsiaalselt disainitud niimodi, et saaksite nautida rahulikku ja vaikset sõitu ilma rattalukust põhjustatud kolksude ning kolinata.

  • 2020 aasta parim tootedisain–Seatylocki uuenduslik tipptehnoloogia võitis 2020. aasta Euroopa tootedisaini auhinna. Stiilne disain ja kõrge turvalisuse kombinatsioon!

  • Läbinud mitmeid teste, et takistada vargaid–Foldylock Compact mudelit testiti mitmesuguste testidega, simuleerides varaste tegelikke rünnakumeetodeid. Foldylock Compact läbis kõik need testid, sealhulgas poldilõikuri- ja sõrgkangi testi.

  • Usaldusväärne, lihtsasti kasutatav ja kergesti kaasaskantav–SeatyLocki professionaalne, kerge ja lõikekindel vargusvastane vahend. Kompaktne ja hõlpsasti kaasaskantav jalgrattatarvik usaldusväärselt firmalt.

  • Autovõtme standard–meie üliturvalised jalgrattavõtmed on sama turvalised kui autovõtmed! Unustage õhukesed jalgratta võtmed–Foldylock võtmed vastavad autotööstuse turvastandarditele.

Ei leidnud sobivat? Kirjuta meile